Велосумка на багажник Monte Grappa чорний / коричневий (SAK026)
3 545 ₴
- В наявності
- Код: SAK026
+380 (97) 556-88-05
Інтернет магазинУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна велосипедна сумка зі 100% натуральної шкіри.
Сумка ручної роботи зроблена в Італії.
Фантастичний ретро/каталійський дизайн.
Застібається на дві пряжки з кожного боку.
Шухляди захистять вміст від затоплення дощем.
Ручка для перенесення.
Розміри: 2 кишені розміром 33 x 30 x 9 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Selle Monte Grappa |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 33 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 545 ₴


