Відмінний недорогий комплект крил, який підходить практично до будь-якого гірському велосипеду.
Має регульоване кріплення і проріз для проводки троса перемикача.
Сумісні 26-29 колесами.
Класичний комплект крил для гірських велосипедів, підходить для коліс 26 дюймів.
Сталеві, що прикріплюються платівки дають можливість як горизонтальної так і вертикального регулювання.
Задній, рухливий кронштейн для рами має інтегрованим каналом на троси для перекідніков.
Довжина заднього крила: 70см
Довжина переднього крила: 50
Ширина переднього крила: 6см, місце кріплення: 5см
Ширина заднього крила: 6см, місце кріплення: 5см
Довжина хомута: 3см.
Додаткова інформація:
Вага: 240 г.
Колір чорний.
Матеріал: Пластик.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huasion |
| Країна виробник | Китай |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | В шток вилки |
| Колір | Чорний |
| Заднє крило | |
| Довжина заднього крила | 70 см |
| Ширина заднього крила | 6 см |
| Переднє крило | |
| Довжина переднього крила | 50 см |
| Кріплення переднього крила | В шток вилки |
| Ширина переднього крила | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴


