



Велосумка на багажник EsLNF 2-секційна, 28 л, сірий (T-002) —
800 ₴
- В наявності
- Код: T-002
+380 (97) 556-88-05
Інтернет магазинУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка велосипедна 2-секція, фірма EsLNF, фіксується на багажник.
Два відсіки сумки загальним об'ємом 28 л
Є ручка для носіння в руці.
Розмір: 45X30X20см.
Колір: сірий.
Міцний матеріал.
Вага: 850г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESLNF |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 30 см |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Об`єм | 28 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴


