
Сумка під раму кутова B-Soul жовта із зеленим (bao-002yellow)
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: bao-002yellow
+380 (97) 556-88-05
Інтернет магазинУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна сумка B-Soul BAO-002BLUE в раму велосипеда виготовлена з водовідштовхувального матеріалу. Сумка складається з одного відділення на змійці. Кріплення сумки здійснюється до верхньої та підсідельної трубами рами за допомогою трьох лямок на липучках. Колір: жовтий із зеленими вставками. Розмір: 20 х 19 х 4 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 1 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴


